Προβολές του Festival Μηδέν στη Χίο
![](https://www.festivalmiden.gr/wp-content/uploads/2011_10_Chios_Festival_Miden_webflyer_sm.jpg)
Η Αίθουσα Τεχνών Καλλιόπη και η Φωτογραφική Λέσχη Χίου προσκαλούν το Festival Μηδέν να παρουσιάσει ένα διήμερο προβολών video-art στη Χίο.
Το Σάββατο 5 Νοεμβρίου θα παρουσιαστούν οι ενότητες Charge a Soul και LOL και την Κυριακή 6 Νοεμβρίου οι ενότητες Feeling Lucky και A last Instruction to the Grass, όπως παρουσιάστηκαν στην τελευταία διοργάνωση του φεστιβάλ τον περασμένο Ιούλιο στην Καλαμάτα.
Διεύθυνση: Αίθουσα Τεχνών Καλλιόπη, Αμάντου 26, Χίος
Ώρες προβολών: 7-9 μμ.